insomnia makes a ruin out of me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 omiljena knjiga iz djetinjstva

Go down 
+2
dakkar
walkabout
6 posters
Autor/icaPoruka
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimepon vel 04, 2008 3:02 pm

doktor jojboli - mislim da sam ovu knjigu jedno vrijeme stalno citala. cim zavrsim, a ja opet ispocetka.

jezeva kucica - ok, ovo je prica, al mislim da mi nijedna nije bila draza od nje

"po sumi,
sirom,
bez staze,
puta,
Jezurka Jezic
povazdan luta."

Very Happy
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimepon vel 04, 2008 3:08 pm

meni omiljene knjige iz djetinjstva su svi postojeći napisani i nenapisani dnevnici engleskog šmokljana Adriana Molea....to je jedno bolno i tužno svjedočanstvo o onoj istini koja se teško priznaje - kako je djetinjstvo i pubertet bolno razdoblje! Sad na onom mjestu gdje se adrian cinično smije svojim nevoljama, ja plačem. od muke. i smijeha.What a Face
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimepon vel 04, 2008 3:11 pm

Ježeva kućica, da... Very Happy

Ja znala sve napamet...

Ostani, kume,
lija sve guče,
moli ga,
zove,
za ruku vuče.
Al jež,
tvrdoglav,
osta pri svom.
Draži je meni
moj skromni dom!
Šušteći šumom
jež mjeri put,
kroz granje mjesec
svijetli mu put.
Ide jež,
gunđa,
dok zvijezde sjaju:
Kućice moja,
najljepši raju!

Hihihi! Smile

A draga knjiga mi je Divlji konj Božidara Prosenjaka. Plakala na to... Neutral
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimepet vel 08, 2008 10:13 am

Koko i duhovi - Ivan Kušan
dobila od mame za uspješan završetak 4. razreda osnovne škole. cat
s posvetom... cheers bom drunken
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimesub vel 09, 2008 2:35 pm

zvizduk s bukovca
uzbuna na zelenom vrhu
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimened vel 17, 2008 8:52 am

s 10 ili 11 godina pročitala sam knjigu Anais Nin - Prsten.... Embarassed za one koje ne znaju to je knjiga s mnogo opscenih opisa seksualnih iskustava, maštarija i plitkom radnjom...itd.
sjećam se da me totalno prebacilo u drugu dimenziju Embarassed Rolling Eyes Wink
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
pubba

pubba


Broj postova : 15
Join date : 04.03.2008

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimeuto oľu 04, 2008 1:12 pm

ja znam napamet dijelove lisicinih repliak iz jezeve kucice, naime glumila sam licisu u skolskoj predstavi Twisted Evil
iduci uloga koje se sjecam bila je baka mrazica: "zasto jedne godine ne bi bila baka, baka mrazica?" Very Happy

omiljena knjiga iz djetinjstva - slikar u sumi suncane skrinjaric.
ja sam s 12 godina procitala sto najvecih rupa ivana kusana (popunio je opise seksa koji su nedostajali u 100 velikih knjizevnih djela) i ostala u soku. a lijepo me je stricek iz bibliobusa upozorio da to nije kao koko u parizu i ljubav ili smrt. Sad

dakkar, sjecam se da si ti gutala pet prijatelja Smile
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimeuto oľu 04, 2008 1:16 pm

ajme kak sam to zaboravila..... Razz ..umislila sam si da ću bit ona cura koja je željela bit dečko, i oblačila se ko dečko i ponašala ko dečko...i ime je skratila iz georgietta u george! hahhaha....... Laughing
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
pubba

pubba


Broj postova : 15
Join date : 04.03.2008

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimeuto oľu 04, 2008 1:20 pm

e bas sam ti htjela spomenuti. mislim da su se svi pomalo identificirali s njom, ona je ipak uvijek bila najaktivnija. samo sto su neki zeljeli biti lijepi poput njezine sestricne nesjecamseimena Very Happy
[Vrh] Go down
iee

iee


Broj postova : 26
Join date : 05.03.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimečet oľu 06, 2008 9:02 pm

petar pan
[Vrh] Go down
iee

iee


Broj postova : 26
Join date : 05.03.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimečet oľu 06, 2008 9:03 pm

zeleni pečat

a 5 prijatelja sam čitala jer je to onda bilo kul Wink a znam da me ona plavuša užasno živcirala jer je bila sva neka ženskasta. u biti, svih pet prijatelja me iritiralo, osim psa.. Embarassed
[Vrh] Go down
fou fol folle

fou fol folle


Broj postova : 23
Join date : 05.03.2008

omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitimesub svi 31, 2008 9:01 am

dok sam ja sa 10/11 godina čitala sva izdanja Gričke vještice
vani uzbuna, a meni podrum-knjiga-kruh&pekmez santa
[Vrh] Go down
Sponsored content





omiljena knjiga iz djetinjstva Empty
PostajNaslov: Re: omiljena knjiga iz djetinjstva   omiljena knjiga iz djetinjstva I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
omiljena knjiga iz djetinjstva
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
insomnia makes a ruin out of me :: knjige & stripovi-
Forum(o)Bir: