insomnia makes a ruin out of me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 mali princ

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

mali princ Empty
PostajNaslov: mali princ   mali princ I_icon_minitimepon vel 04, 2008 3:10 pm

on zauzima posebno mjesto kod mene.

"Vidiš li, tamo dole, polje puno žita? Ja ne jedem kruh. Za mene žito ne predstavlja ništa. Žitna polja ne podsjećaju me ni na što. A to je žalosno! Ali ti imaš kosu boje zlata. Bit će divno kada me pripitomiš! Žito, koje je pozlaćeno, podsijećat će me na tebe. I ja cu voljeti šum vjetra u žitu... Lisica ušuti i dugo gledaše malog princa: Molim te... pripitomi me, reče ona. Vrlo rado, reče mali princ, ali nemam mnogo vremena. Trebam pronaći prijatelje i upoznati se s mnogim stvarima. Čovjek poznaje samo one stvari koje pripitomi, reče lisica. Ljudi nemaju više vremena da bilo šta upoznaju. Oni kupuju gotove stvari kod trgovaca. A kako trgovaca nema koji prodaju prijatelje, ljudi više nemaju prijatelja. Ako hoceš prijatelja pripitomi me!"

mali princ 2guawb9
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

mali princ Empty
PostajNaslov: Re: mali princ   mali princ I_icon_minitimeuto vel 05, 2008 3:39 pm

mali princ 14wexi8
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

mali princ Empty
PostajNaslov: Re: mali princ   mali princ I_icon_minitimesub vel 09, 2008 2:34 pm

mali princ 293udcm
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

mali princ Empty
PostajNaslov: Re: mali princ   mali princ I_icon_minitimesub vel 16, 2008 4:39 pm

baobab

mali princ 258wn5e
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

mali princ Empty
PostajNaslov: Re: mali princ   mali princ I_icon_minitimesub vel 16, 2008 4:41 pm

simpaticna tetovaza Very Happy
[Vrh] Go down
pubba

pubba


Broj postova : 15
Join date : 04.03.2008

mali princ Empty
PostajNaslov: Re: mali princ   mali princ I_icon_minitimeuto oľu 04, 2008 1:16 pm

"Nacrtaj mi ovcu." Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





mali princ Empty
PostajNaslov: Re: mali princ   mali princ I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
mali princ
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
insomnia makes a ruin out of me :: knjige & stripovi-
Forum(o)Bir: