insomnia makes a ruin out of me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 FLIGHT OF THE CONCHORDS

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
iee

iee


Broj postova : 26
Join date : 05.03.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

FLIGHT OF THE CONCHORDS Empty
PostajNaslov: FLIGHT OF THE CONCHORDS   FLIGHT OF THE CONCHORDS I_icon_minitimesri oľu 05, 2008 7:05 am

moja najdraža serija, moja opsesija, moj smisao za humor, i jedan od likova - my kindda guy Smile
štaćeti stvarni život, kad imaš ovakovu seriju....Smile
hehehee..

preslatki su..napokon serija koja promiče neke lijepe vrijednosti u životu, sramežljive ljude, prijateljstvo, avanturizam uz zbunjenost, neuspjeh..aaaaaaaaaaaaaa

evo par pjesmica:



naročito stihovi:

My rhymes are so potent that in this small segment
I made all of the ladies in the area pregnant
Yes, sometimes my lyrics are sexist
But you lovely bitches and hoes should know I'm trying to correct this.


hahhahahahaah Laughing [b]
[Vrh] Go down
iee

iee


Broj postova : 26
Join date : 05.03.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

FLIGHT OF THE CONCHORDS Empty
PostajNaslov: malo o nekim tim vrijednostima, npr. koje nisu dobre - rasizam..   FLIGHT OF THE CONCHORDS I_icon_minitimesri oľu 05, 2008 7:10 am

[Vrh] Go down
iee

iee


Broj postova : 26
Join date : 05.03.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

FLIGHT OF THE CONCHORDS Empty
PostajNaslov: e ovo je za sve nas koji znamo kako je nekad teško živit u gradu...;)   FLIGHT OF THE CONCHORDS I_icon_minitimesri oľu 05, 2008 9:24 am

https://www.youtube.com/watch?v=_RC0DdrHbGg

ne nije lako!!
zagreb postaje sve veći..
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

FLIGHT OF THE CONCHORDS Empty
PostajNaslov: trash   FLIGHT OF THE CONCHORDS I_icon_minitimečet oľu 06, 2008 9:16 am

daaaaaaaa. moram priznat da mi se prije nije sviđao ovakav lajfstajl....ono niš ne radiš po cijele dane, mudruješ ni o čemu, radiš nešto kul i to uz minimalno truda i energije.......posvuda smeće, trash limenke, mtv, bicikl ovješen na zid u hodniku, pepsi, kutije od pizze po podu, slizavi nekakvi komadi u susjedstvu.....malo pive, malo trave, odjeća koju ne bi ni beskućnici obukli...itd.itd.
ali zadnje dvije godine tak živim, jedino što ne volim neurednost FLIGHT OF THE CONCHORDS Peace
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
iee

iee


Broj postova : 26
Join date : 05.03.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

FLIGHT OF THE CONCHORDS Empty
PostajNaslov: Re: FLIGHT OF THE CONCHORDS   FLIGHT OF THE CONCHORDS I_icon_minitimečet oľu 06, 2008 9:26 pm

eh eh eh

sad ti u težu filozofiju Very Happy

hehehe..a mene oni baš usrećuju premda sam poprimila malo tog lajfstajla..no dobro, uvijek imaš dio toga, koliko god se kretao i bio aktivan - imaš one periode kad kažeš - nek sve ode u k..., ja sjedim doma, gledam tv i jedem neke sendviče jer mi se ništa konkretno ne da kuhat... i eventualno smotaš sebi cigaret.
a svejedno umori se čovjek od toga.
[Vrh] Go down
Sponsored content





FLIGHT OF THE CONCHORDS Empty
PostajNaslov: Re: FLIGHT OF THE CONCHORDS   FLIGHT OF THE CONCHORDS I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
FLIGHT OF THE CONCHORDS
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
insomnia makes a ruin out of me :: Open Space-
Forum(o)Bir: