insomnia makes a ruin out of me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 omiljene serije ;D

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimečet ožu 06, 2008 7:31 am

Rome
bbc-eva serija, meni jedna od omiljenih.....2 sezone su snimljene zasad.
inače volim povijest i povijesne filmove, a ovdje su likovi Cezara, Oktavijana i Marka Antonija baš odlično uspjeli tongue ......nazvat ću sina Marko Antonije....hmm, da. lol!
Cezar je jako sexi čovjek, glumi ga Ciaran Hinds:

omiljene serije ;D F1xkl3

Marko Antonije se spetljao s Kleopatrom:

omiljene serije ;D 10xv91k

omiljene serije ;D X3c0id

omiljene serije ;D A15u1w

Oktavijan je pun prkosa i ambicije:

omiljene serije ;D Qpqsy8


Zadnja promjena: dakkar; sub svi 10, 2008 9:21 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
iee

iee


Broj postova : 26
Join date : 05.03.2008
Age : 42
Lokacija : zagreb

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimečet ožu 06, 2008 9:05 pm

flight of the conchords
blackadder
crveni patuljak

i mislim da je homocide:life on the street kvalitetna serija, ali ipak nije najdraža. najdraže su humoristične!
[Vrh] Go down
fou fol folle

fou fol folle


Broj postova : 23
Join date : 05.03.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet ožu 07, 2008 2:15 pm

život na sjeveru (northern exposure)---napokon mogu cijelu sezonu odjednom pogledati!!!! flower
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepon ožu 10, 2008 9:32 am

omiljene serije ;D Qn0dow

omiljene serije ;D Np3rxw

omiljene serije ;D 34fig79

omiljene serije ;D 2zi2255
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepon ožu 10, 2008 9:34 am

ak se dobro sjećam u You rang, M' lord? ima jedna lezba s trans sklonostima Laughing
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepon ožu 10, 2008 9:36 am

je, ima cyclops uskoro cu si nabavit taj serijal, jedva cekam bounce
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimeuto ožu 18, 2008 10:27 am

omiljene serije ;D A9weno
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 7:14 am

omiljene serije ;D Fmlnq

omiljene serije ;D 35m1gdh

vec se dugo nisam zakacila za neku seriju ko za ovu. jedna od najgledanijih serija u UK.

i evo nesto oku ugodno Very Happy (obratite paznju koju joj knjigu daje)

[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 8:45 am

Ja bi daljnje sezone. Druga mi se ful jebeno sporo skida. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 10:23 am

snimit cu ti 2 i 3 sezonu. i ja sam pizdila dok se nije skinulo
[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 10:25 am

Fala, ovo je nevjerojatno sporo.
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 12:35 pm

Embarassed Embarassed Embarassed ja sam se napalila. i nikad čula za seriju. Rolling Eyes
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 12:50 pm

Nisam ni ja dok me baba nije zarazila. I sad pogledala epizodu di se napokon spetljaju i cmoknu i to i nema dalje. Blje...
I ne znam koja mi bolja... Sveukupno gledano, možda više Nikki. Laughing
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 4:14 pm

jeste vidle knjigu il ste samo gledale kak se ljubakaju Very Happy

ja sam se previse poistovjetila s nikki i vise mi se svidja kao lik nego helen. helen je tipicna strejtusa koja ne voli krsiti pravila, kako poslovna tako i ona u privatnom zivotu. no.. kad na kraju popusti.. ahhh al pala bi i ja na helen sveukupno gledajuci cyclops
totalno sam sve prozivljavala. da samo znate kolko sam se znala nervirat gledajuci to. lejla sad zna sta ce biti, a ja sam nokte grickala i navijala hahaha koji sam luzer. u takve stvari se uvijek lako uvucem. dreaming.

al ima jos jedna zena u seriji koja je totalno kul. yvonne. respekt. to je sve sto imam za reci.
ovo je ona:
omiljene serije ;D 21o3gqf

inace, likovi su zaista sjajni. psiholoski skroz razradjeni. nema nepotrebne patetike. bad guys protiv good guys, a svi u nijansama sivila. nema crno bijelo. ma predobro je. uzivala sam u svakoj minuti.
[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 5:07 pm

Je i ta ženska je kul.
I istina ovo za likove, prilično su razrađeni. Al kolko me samo znaju nanervirat neki. Bemti, navukla sam se. Rolling Eyes

Ma daj, nisam ni ja niš bolja, svaki put kad bi se ove dve našle zajedno, ja samo čekam da nešto bude. I onda one krenu i onog jebenog Fennera suspendiraju, a ja sad moram čekat dalje. Eh, shit happens... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 6:02 pm

e onda ces se jos dosta nervirat Cool

a dockley? zar nije sjajna? a kako je serija isla dalje sve su bolji i bolji. sutra dobijes dalje, pa se drogiraj Very Happy
[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 6:04 pm

E i Shell da! Grozni su mi oni, a ujedno i super likovi.
Ta je droga loša za moju studentsku karijeru. Oh well, preživjet ću...
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 6:08 pm

nece ti biti zao, vjeruj mi Very Happy
[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 6:09 pm

Je pa znam da neće... Can't wait... To ću ja u dve, tri noći pogledat.
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 6:12 pm

hm.. mislim da ce ti trebat malo duze, ipak svaka sezona ima po 16 epizoda. jedino ak ne mislis da ti oci ispadnu Shocked Laughing

mada, navlakusa je totalna, kad zavrsi odma moras gledat dalje. droga, kazem ti cyclops
[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 6:16 pm

Aha, prva je imala samo 10 epizoda. To sam praktički u jednom danu pogledala.

Pa primijetih da je prilično teško ne gledat dalje. A bemti na kaj si me navukla... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 6:17 pm

na jebeno dobru seriju Very Happy
[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 6:22 pm

Mda... Jebena je, ni mi se već dugo neka tak svidjela. Kurac, sad bi gledala... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 6:25 pm

mozes nac na you tube. ja sad gledam daljem 5 sezonu koje nema za skinut. cek, probat cu ti nac
[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitimepet svi 09, 2008 6:28 pm

Kak nema? Ja našla...
[Vrh] Go down
Sponsored content





omiljene serije ;D Empty
PostajNaslov: Re: omiljene serije ;D   omiljene serije ;D I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
omiljene serije ;D
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
insomnia makes a ruin out of me :: užici u filmskom naslonjaču-
Forum(o)Bir: