insomnia makes a ruin out of me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimepon vel 11, 2008 2:55 pm

Aldous Huxley - Vrli novi svijet?

I, đoranje je.
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimepon vel 11, 2008 3:09 pm

yay...točno i hvala. elephant
ovaj amer odlazi na egzotično putovanje u divlju indokinu..... queen .....tamo sreće nekog tipa od kojeg dobije nešto (study), neke ljude....i kreće...u pustolovinu svojeg života! santa cheers prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Shrk
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimeuto vel 12, 2008 12:01 pm

no da.. vrli novi svijet, jedna mi od omiljenih knjiga. godine su me stigle, sve mi se pomijesalo bounce

ne znam ovo Question
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimeuto vel 12, 2008 12:20 pm

a onda malo pomoći lol!
ima i filmić koji je bio u kinima, i onak iako je šund dobar je za pogledat...ima neke veze sa serijom LOST Sleep
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimečet vel 14, 2008 6:17 am

daklem, nitko nije pogodio pa dajem točno rješenje:
Alex Garland: Žal....i film koji je snimljen s Leo DiCaprijom

novo: pig
u ovoj knjizi jedan francuz putuje čak do dalekog Japana, da bi natrag donio nešto vrijedno od čega će njegovo seoce cvjetati sljedećih nekoliko godina. Međutim problem nastaje kad se on zaljubi u prelijepu tajanstvenu Japanku koja pripada samuraju koji neće prezati ni od čega da bi se održao na vlasti.....naravno žena ovog francuza saznaje sve, i odlučuje se na zanimljiv potez.... cat cheers drunken
tko je čitao, znat će rendeer
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimepet vel 15, 2008 3:04 pm

Ne znam, možeš dalje! Very Happy
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimepet vel 15, 2008 3:20 pm

hvala, layla... Very Happy
daklem budući da nitko ne zna, dajem točno rješenje...
knjiga je Svila Alessandra Baricca, a po njoj se trenutno snima i film u kojem će glavnu ulogu glumiti Javier Bardem (ja obožavam Bardema alien )....
ajmo dalje: pig
oni su jedan od parova čija ćete imena čuti izgovorena u afektu..! njihova je ljubav proživljena kak se spada (a ne ko oni dvoje romeo i julija, blaaah No )...oni su bili na vlasti, a jedan englez im je napisao dramu...hehe
što je to? što?
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimepet vel 15, 2008 3:31 pm

Sad ću puknut... Shakespeare: Antony and Cleopatra?
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimepet vel 15, 2008 3:34 pm

daaaa...brawo, brawo... alien
idemo dalje: pig
oni su nerazdvojan par...jedan je mali i efikasan, drugi je veliki i strašan. imaju super imena, a razbijaju sve pred sobom...hehhe cat
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimepet vel 15, 2008 3:36 pm

Ne bih znala...
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimepet vel 15, 2008 5:01 pm

evo ljubimca jednog od naših junaka

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Fxt0p
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 4:01 am

asterix i obelisk Very Happy
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 6:01 am

Obelisk Shocked? mmm, priznaje se... alien
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 7:26 am

Aaaaa znala bi i ja da sam vidla snupiksa. Laughing
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 10:25 am

psić se zove Idefix, a ja u srijedu idem gledat Asterixa i Obelixa na olimpijskim igrama cheers hihihi....

idemo dalje: pig
ova djevojčica se zove Sophie, i živi u dalekoj Norveškoj. pomoću razglednica počinje komunicirati s tipom koji joj uskoro postane pravi učitelj filozofije....a nakon toga život joj postane zaista zanimljiv.

hmmm...nadam se da sam dovoljno olakšala... rabbit
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 10:41 am

sofijin svijet bounce

to bi ja stavila u srednje skole umjesto Kalina. doduse ne znam po kojoj knjizi sad rade.

napisao je Jostin Gaarder
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 3:22 pm

cheers drunken flower
rade još uvijek najviše po kalinu, a čehok se polako probija u etici i mislim da ima još neki udžbenik scratch

next: pig
radi se o bliskom prijateljstvu između jednog prosječnog Japanca i jedne neobične Japanke...... ono što ih povezuje je ljubav prema knjigama i glazbi, kad djevojka nestane; on će potegnut i do Grčke da je pronađe, ali bez uspjeha drunken
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 3:27 pm

Suspect scratch

memoari jedne gejse?
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 3:31 pm

nije, nije...jedan mlađi pisac-hit.....Ona se zove Sumire, i da! zaljubi se u ženu drunken bom cherry
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 3:35 pm

ne znam..
[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 3:39 pm

Haruki Murakami - Sputnik Sweetheart
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 3:50 pm

Wink jesi možda čitala, Layla? Embarassed
pig
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 3:53 pm

Ja ne čitam knjige...

Šalim se... Al nisam čitala, čula sam, neko mi je baš nedavno pričao, cura jedna i ful joj se svidjela knjiga.
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 3:54 pm

htjela bi si to procitat, neko mi je rekao da je dobra.
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 4:29 pm

meni su 2-3 njegove knjige dosta drage, dvije su mi doslovce išle na živce, a ove nove ne budem čitala, ne da mi se. pirat tongue
Moj slatki sputnik je za preporučit, ima svoj stil pa treba vidjet hoće li ti se svidjet (vama, jel)...meni je posebno draga Južno od granice, zapadno od sunca... Wink dok me Norveška šuma razočarala, baš teškoooo. pale
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
Sponsored content





prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» omiljene serije ;D

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
insomnia makes a ruin out of me :: knjige & stripovi-
Forum(o)Bir: