insomnia makes a ruin out of me
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimesub vel 16, 2008 4:45 pm

pig pig pig
mladić i djevojka ljubuju u Velikoj jabuci, međutim njegova obitelj (oženjen je) čeka njegov povratak u tradicionalnom Brazilu. Ona ga neće pustiti da ode, dapače zauvijek će ga zadržati u sebi Idea Suspect bounce
meni jako draga knjigaaaaaa........ drunken
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimened vel 17, 2008 2:39 pm

ne znam Question
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimened vel 17, 2008 2:45 pm

pazi "ona će ga zadržati u sebi" = metafora! Wink
malo ću još pomoć.....ona se vrati natrag u svoju SLAVENSKU zemlju, a on ne preživi ovaj tragičan sraz s njom prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Giggle
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimened vel 17, 2008 2:56 pm

okej sad ću stvarno pretjerat...žena ga rascopa nožem i pojede mu jagodice s prstiju jer ak se dobro sjećam "to su joj se činili najkrhkiji i najosjetljiviji dijelovi njega"...hehheh..kanibalizam u malom! Wink
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimepon vel 18, 2008 5:54 am

otkrij nam o kojoj knjizi se radi bounce

aj ja jednu. voljela sam ga citati u tinejdzerskim godinama Very Happy

dakle - krenuli su u potragu za morskom nemani, a brod je udario u nesto tajanstveno. zavrsili su u utrobi te nemani koja se zove Nautilus, a njome je upravljao kapetan Nemo.

mislim da jasnije od ovog ne moze biti. Exclamation
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimepon vel 18, 2008 6:39 am

hhahhaha walki stvarno je očito! Very Happy
20 000 milja pod morem - Jules Verne

a kod mene se radi o Božanskoj gladi Slavenke Drakulić. lol!
preporučujem.
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimepon vel 18, 2008 8:45 am

prelagano znaci,a? Very Happy

ok. ajmo ovo.

ova knjiga je piscev jedini objavljeni roman.
glavni lik, kako bi sacuvao svoju ljepotu, daje naslikati svoj portret. od trenutka kad je portret naslikan pocinje se desavati nesto neobicno. blah, cini mi se da je i ovo lagano Exclamation
[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimepon vel 18, 2008 12:37 pm

Oscar Wilde - Slika Doriana Graya
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimepon vel 18, 2008 12:40 pm

Oscar Wilde - Slika Doriana Graya? 100% jest. cat aaaah, walks baš lijepo to kod tebe ide, sve nice and smooth. hahahahhha...u biti mislim to kao kompliment drunken

moram dodati naknadno da me Layla pretekla dok sam pisala ovaj post alien ....

sad ja: pig
On je hedonist, erotoman, čovjek čijim privatnim životom vladaju najegzotičnije maštarije. Dosadni radni dani, koje provodi na poslu ravnatelja osiguravajućeg društva, služe mu tek da podupru njegovu sklonost slikarstvu, književnosti i potrazi za užicima, ali i pored toga on je ludo zaljubljen u svoju ženu. albino
ova knjiga je vrlo strastvena cherry , a ja obožavam latinoameričku književnost. afro
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimepon vel 18, 2008 2:12 pm

smislit cu ja nesto teze, samo kad mi se bude dalo Laughing

ne znam koja je ovo knjiga.
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimeuto vel 19, 2008 5:50 am

rješenje alien
Mario Vargas Llosa: Don Rigobertove bilježnice
preporučujem. vrlo strastveno djelo. Wink

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 21b8091
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimečet vel 21, 2008 5:12 am

ovim stihovima pocinje i zavrsava roman:

"Pozivam za svjedoka vrijeme, početak i svršetak svega - da je svaki čovjek uvijek na gubitku."


molim bez guglanja Exclamation
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimened vel 24, 2008 9:37 am

ne znate ili niste zainteresirane?.. Suspect

glavni lik u romanu se zove Ahmed Nurudin. on pokusava pomoci svom bratu koji je uhapsen iz politickih razloga.
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimened vel 24, 2008 9:48 am

iskreno nemam pojma, a po imenu lika sigurna sam da nisam čitala. Question
ali osjećam da se popravljaš u kvaliteti postavljanja zagonetki tongue
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimened vel 24, 2008 11:51 am

Meni je zabranjeno tu odgovarat... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimened vel 24, 2008 12:19 pm

kaj bi ti bilo zabranjeno, lejlić...ti si tu pod mojim protežeom Wink
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimened vel 24, 2008 1:36 pm

no no lejla cyclops

odgovori, iako nisi citala Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimened vel 24, 2008 1:39 pm

Meša Selimović - Derviš i smrt

I neću više odgovarat ak nisam čitala... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimened vel 24, 2008 1:42 pm

je bounce to mi je jedna od omiljenih
[Vrh] Go down
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimened vel 24, 2008 1:47 pm

Znam...
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimepon oľu 03, 2008 7:44 am

next: pig

paz'te ovo: glavni lik je jedna starica, učiteljica povijesti koja razvija bolesno-opsesivne sklonosti k mladim djevojkama ( Rolling Eyes ), aha. najnovija opsesija joj postane suradnica na poslu, i malo-pomalo krug se steže. Evil or Very Mad
moram vam priznati da mi se zgadio vlastiti život za vrijeme gledanja istoimenog filma. film mi je doslovce potakao želučane smetnje affraid
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
walkabout

walkabout


Broj postova : 289
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimepon oľu 03, 2008 11:46 am

simpaticno. pojma nemam. lejla pomagaj, mora da si nacula nesto Very Happy
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimepon oľu 03, 2008 12:20 pm

ovo je nešto friško, walks! igralo u kinima prošle godine Wink
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
Layla

Layla


Broj postova : 346
Join date : 01.02.2008

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimepon oľu 03, 2008 12:21 pm

Zoe Heller - Bilješke o jednom skandalu?
[Vrh] Go down
dakkar
Admin
dakkar


Broj postova : 604
Join date : 01.02.2008
Age : 42
Lokacija : Zagreb

prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitimepon oľu 03, 2008 12:24 pm

bravo, layla lol!
[Vrh] Go down
https://insomnia.forumcroatian.com
Sponsored content





prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??   prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš?? - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
prepričaj sadržaj omiljene knjige na svoj način // što čitaš??
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» omiljene serije ;D

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
insomnia makes a ruin out of me :: knjige & stripovi-
Forum(o)Bir: